Nakliyat

Nakliyat konusunda, OKURTES sizlerin en önemli destekçiniz. Yılların verdiği deneyim ve güvenle sizlere nakliyatOkurtes Nakliyat konusunda en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üst düzey filomuz ve personelimizle hizmet sunmaktayız. Beyaz eşya taşımacılığı, evden eve taşımacılık, şehir içi taşımacılık, şehir dışı taşımacılık, mobilya taşımacılığı gibi tüm hizmetleri OKURTES nakliyat olarak bizler üstleniyoruz.

Nasıl çalışıyoruz?

İlk olarak eşya planlaması yapılır. Çünkü plansız yapılan bir nakliyatta veya yanlış planlamada istenmeyen kazalar meydana gelebilir. İkinci aşamada kırılmaya dayanıklı eşyalarınız ayrılır. Ardından darbeye, kırılmaya karşı malzemelerimiz sayesinde sizin için değerli olan eşyalarınızın zarar görmesi engellenir. Son olarak eşyalarınız taşındıktan sonra özenle araçlardan indirilip evinize çıkartılır, sizin istediğiniz yere bırakılıp ambalajından çıkartılır.

Okurtes Nakliyat ve Taşımacılık firmamızda her müşterimizin eşyalarının taşımacılık garantisi altında nakliyesi sağlanır.

Şehir içi ve Şehir Dışı

Bursa ve çevre illerde Okurtes Nakliyat ve Taşımacılık olarak hizmet vermekteyiz. Şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta öncüyüz. Kamyon, kamyonet, asansörlü araçlarla taşımacılık yapmaktayız.

Neden Okurtes Taşımacılık ?

Okurtes taşımacılık ve nakliyatın birinci önceliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti. Bunun için çalışıyor ve eşyalarınızın nakliyesini en kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyat politikamızla sizlerin yüzlerini güldürüyoruz. Taşınacağınız ilin kilometresine ve bina kat durumuna göre nakliye ücreti belirlenmektedir. Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

BURSA TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT

Bursa taşımacılık sektörünün öncüsü OKURTES, sizlerin taşımacılık işlerinizin en önemli iş ortağıdır. Bursa kamyonetle taşımacılık, bursa kamyon ile taşımacılık ve Bursa asansör ile taşımacılık gibi alanlarda sizlere hizmet sunmaktayız.

 

BURSA ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Bursa şehir içi ana faaliyet alanımız Bursa’dır. Bursa’ da Bursa Şehir İçin Evden Eve Taşımacılık, Bursa Şehir içi Ofis taşımacılığı gibi hizmetleri size sunmaktayız.

BURSA ŞEHİR DIŞI NAKLİYAT

Bursa şehir dışı hizmet sunmaktayız. Bursa firması olarak Bursa ve çevre illere taşımacılık sağlamaktayız. Fiyatlandırma ve daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.